N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

17:00 21:00

Emisioni Tani

17:00 21:00

Emisioni n'radhë

23:58 24:00


Vritet një person me armë zjarri në Banjë të Malishevës

Shkruar nga më 20 Shtator, 2023

Për motive ende të panjohura një person është vrarë me armë zjarri në mëngjesin e sotëm (e mërkurë) , në fshatin Banjë të Malishevës.

Lajmin e ka konfirmuar për medie zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj, i cili tha se i dyshuari për vrasjen është dorëzuar në stacionin policor.

“Rreth orës 07:15 është raportuar se në fshatin Banjë-Malishevë, viktima mashkull i moshës madhore është gjetur pa shenja jetë, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri. Ekipi mjekësor i cili ka dalë në vendin e ngjarjes ka konstatuar vdekjen e tij. Një person, po ashtu mashkull i moshës madhore, është dorëzuar në Stacionin Policor në Malishevë dhe nga hetimet e para dyshohet se i njëjti,e të panjohura, ka qëlluar viktimën me armë zjarri. Njësitet e ne për motive endvojshme policore dhe prokurori i shtetit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u ndërmarr veprimet e nevojshme hetimore”, ka thënë Elezaj, përcjell /CFM/.


Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *