N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

Emisioni Tani

Emisioni n'radhë


Music

Artistët e njohur, Melinda Ademi dhe Skerdi, kanë publikuar projektin e tyre të ri. “Mafioza” mban titullin bashkëpunimi i tyre, përcjell CFM. Teksti është shkruar nga vetë këngëtarët me producim nga Big Bang (Red Box Entertainment)./CFM/  

Pak ditë,nga ngjarja kur këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, u sulmua nga një person gjatë koncertit të saj në New York. Një ndodhi e  shëmtuar në koncert i ka ndodhur edhe artistes tjetër shqiptare ,Ava Max. Derisa ajo po performonte para fansave të saj në San Diego, një fans është ngjitur pa leje në skenë dhe […]

Këngëtarja e njohur ,Era Istrefi  zbuluar për fansat e saj se kënga më e re nga ajo do të publikohet të enjten. Era ka postuar një imazh tejet provokuese. “Ta du, ta du..kallxom kon? Nesër 6pm”, ka shkruar Era në mbishkrimin e fotografisë. Kjo vjen pas këngës “Idiot” që Era publikoi në fund të dhjetorit […]

Këngëtarja shqiptare,Dafina Zeqiri,  po vazhdon të jetë një nga emrat më të kërkuar në tregun muzikor shqiptar. Ajo në një postim të në Instagram ka zbuluar se do të ketë bashkëpunime të shumta këtë verë. “Shumë bashkëpunime të bukura këtë vit”, ka shkruar artisja. Të fundit bashkëpunime që lansoi janë: “Fuxk You” me Rzon dhe […]

Artisti i njohur shqiptar, Butrint Imeri ka sjellur këngën e tij më të re. “Diskoteka” mban titullin kënga, të cilën e shoqëroi edhe me videoklip. Producent i këtij projekti është Çelik Lipa, ndërkohë teksti u shkrua nga Butrinti në bashkëpunim me artistin Bardhi. Kënga tashmë gjendet edhe në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim që […]