N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

23:40 23:55

Emisioni Tani

23:40 23:55

Emisioni n'radhë

23:40 23:55


Muzikë

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella, ka publikuar së fundmi këngën e re “Dime”, në bashkëpunim me artisten rumune, Otilia.   Teksti i këngës  është shkruar nga Emanuela Oancea dhe Lindon Berisha me aranzhim nga Razvan Matache.   “Dime” është shoqëruar edhe me videoklip, ku të dy artistet paraqiten atraktive dhe me plot stil, përcjell /CAPITAL […]

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor  “Psikopat”.   Teksti i këngës është shkruar nga vet artisti, ndërsa video është realizuat nga Sekuence, përcjell 92.1 Capital FM.   “Psikopat” tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe padyshim se do të pëlqehet nga publiku.  

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Sheqer”.   Ky projekt nga këngëtarja është shoqëruara edhe me videoklip, ku pjesë e secilit është edhe blogerja e njohur, Festa Qoqaj.   Dhurata Dora është një këngëtare e pëlqyer nga publikun dhe këngët e saj gjithmonë janë mirëpritur. përcjell […]

Artisja e re nga Lipjani ,Dëbora Kodra, për muajin e shenjtë të Ramazanit ka publikuar këngën e re të titulluar “Pa nan nuk ka xhenet”.   Ajo përmes kësaj kënge me shumë dashuri jo vetëm që thurr vargje për nënën por na jep edhe një porosi të gjithëve për vlerën e nënës në këtë botë […]

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka publikuar projektin e ri muzikor.   “Xhelozia”, mban titullin kënga më e re, që u shoqërua me videoklip të punuar nga produksioni ‘Sekuence’.   Producent i këngës është Gesko, ndërsa teksti u shkrua nga Tayna, përcjell, /Capital FM/.   https://www.youtube.com/watch?v=tSDe0TEp_go

Grupi i mirënjohur shqiptar, NRG Band, ka lansuar bashkëpunimin e ri me këngëtaren e njohur, Nora Isrefi, me titull  “A ke gjet tjetër”.   Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale për të cilën u përkujdes “FullMoon Production”  me regji të The Claud, përcjell,/CFM/.   Po ashtu, edhe në vitin 2022 ata sollën këngën “Ki […]

Këngëtarja e njohur, Donjeta Morina, ka publikuar projektin e saj të ri muzikor. “Sonte” mban titullin kënga, të cilën e ka realizuar edhe nga ana vizuale në bashkëpunim me produksionin, BUG. Teksti është shkruar nga vet artistja me producim nga Bini Diez, përcjell, /CFM/.

Këngëtarja e njohur, Fifi, ka paralajmëruar  projektin e ri muzikor. “Trëndafil blu” titullohet kënga e re ,përcjell CFM. Kujtojmë se dueti me Young Zerkën “Lali”  është projekti i fundit i publikuar nga Fifi./CFM/

Artistët e njohur, Bebe Rexha dhe David Guetta, kanë publikuar projektin e ri muzikor. “One in a Million” mban titullin kënga, përcjell CFM. Teksti i këngës u shkrua nga dy artistët./CFM/

Artistët e njohur, Ermal Fejzullahu dhe Fifi, kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor. Ende nuk dihet data e publikimit të këngës, përcjell CFM. Kujtojmë se artistët kanë një bashkëpunim me titullin “Përjetësi”. /CAPITALFM/