N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

RITME RINORE

13:30 14:00

Emisioni Tani

RITME RINORE

13:30 14:00

Emisioni n'radhë

RITME RINORE

13:30 14:00


Yje

Aktorja e famshme, Angelina Jolie, në bashkëpunim me Amnesty International dhe Geraldine Van Bueren, kanë botuar librin me titull “Njihni të drejtat tuaja dhe kërkojini ato”. Libri përpos në gjuhë tjera si atë angleze, polake e moldavisht është publikuar edhe në gjuhën shqipe. Postimi plotë i aktorës në rrjetin social Instagram: “Jam e lumtur që […]

Revista Rolling Stone, ka cilësuar si filmin më të mirë të vitit filmin “Past Lives” . Ideja e titullit  të  filmit “Past Lives”  është se njerëzit që krijojnë një lidhje, sado e vogël qoftë, dhe kanë qenë bashkë në të kaluarën, mund ta kenë atë lidhje në të ardhmen. Celine Song është  një emigrante nga […]

Personi që dyshohet ta ketë qëlluar me telefon në fytyrë këngëtaren e njohur me prejardhje shqiptare Bebe Rexha, është arrestuar tashmë. Këngëtarja ishte qëlluar me telefon teksa po këndonte në “The Rooftop at Pier 17”, në kuadër të turneut të saj “Best F’n Night Of My Life”. Sulmi ndaj saj ndodhi në çastin kur 33-vjeçarja […]