N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

12:00 17:00

Emisioni Tani

12:00 17:00

Emisioni n'radhë

17:00 21:00


Aksident i rëndë trafiku në Pejë, përfshihet një veturë e KFOR-it

Shkruar nga më 24 Tetor, 2023

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 15:00 në fshatin Leshan të Pejës.

 

Si pasoja e këtij aksidenti janë përfshirë dy automjete, ku njëra prej tyre raportohet se është e KFOR-it, përcjell, /CFM/.

Ndërsa, ende nuk është bërë e ditur për gjendjen e personave të lënduar dhe nëse e përfshirë në aksident ka qenë një veturë e KFOR-it, ka thënë zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.


Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *