N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

23:40 23:55

Emisioni Tani

23:40 23:55

Emisioni n'radhë

23:40 23:55


Muaj: Tetor 2023

Të shtunën me datën 28 tetor 2023, “Let’s Do It – Ta Pastrojmë Kosovën” në bashkëpunim me Ekipin Monitorues Ndërlidhës të KFOR-it K8 dhe mbështetjen e Komunës së Prishtinës, ka organizuar aksion masiv për pastrimin e Prishtinës. Takimi do të mbahet në sheshin “Zahir Pajaziti” në orën 10:00.Ky është momenti për të treguar dashurinë ndaj […]

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 15:00 në fshatin Leshan të Pejës.   Si pasoja e këtij aksidenti janë përfshirë dy automjete, ku njëra prej tyre raportohet se është e KFOR-it, përcjell, /CFM/. Ndërsa, ende nuk është bërë e ditur për gjendjen e personave të lënduar dhe nëse e përfshirë në […]

Grupi i mirënjohur shqiptar, NRG Band, ka lansuar bashkëpunimin e ri me këngëtaren e njohur, Nora Isrefi, me titull  “A ke gjet tjetër”.   Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale për të cilën u përkujdes “FullMoon Production”  me regji të The Claud, përcjell,/CFM/.   Po ashtu, edhe në vitin 2022 ata sollën këngën “Ki […]

Këngëtarja e njohur, Donjeta Morina, ka publikuar projektin e saj të ri muzikor. “Sonte” mban titullin kënga, të cilën e ka realizuar edhe nga ana vizuale në bashkëpunim me produksionin, BUG. Teksti është shkruar nga vet artistja me producim nga Bini Diez, përcjell, /CFM/.