N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

Emisioni Tani

Emisioni n'radhë


[vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column]

0

ARKEP:Konsumatorët kanë të drejtë t’i shkëpusin kontratat me operatorë pa kosto shtesë

Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare, pëmes një komunikate për media ka bërë të ditur se ka hyrë në fuqi rregullorja e cila ua mundëson konsumatorëve të shkëpusin kontratat me operatorët kabllorë pa kosto shtesë, për shkak të ndryshimit të njëanshëm të kushteve kontraktuale. Postimi i plotë nga ARKEP: Lidhur me ankesat e parashtruara […]

0

Urime për Vitin e Ri

Me rastin e ndërrimit të motmoteve, aksionarët e radios 92.1 Capital FM, urojnë nga zemra për të gjithë dëgjuesit me shpresën se do të jetë një vit i mbushur me shëndet, me lumturi, me dashuri dhe me çaste të paharrueshme për ju dhe për familjet tuaja. Puntorëve tanë të mrekullueshëm në këtë radio stacion, ju […]

0

Riza Mont shpall konkurs për vende të lira pune

Riza Mont shpall konkurs pune për servisera të sistemeve klimatike dhe të pompave termike (3).   Adresa:Rruga.Zylfije Gashi, Lipjan.   Të interesuarit për ketë pozitë të kontaktojnë në numrat: 044 400 807 & 045 605 906.   Po ashtu, mund të dërgoni CV-në tuaj në postën elektronike: rizamont.bm@gmail.com   Konkursi është i hapur deri më […]

0

Mundësi punësimi në Kia Motors Kosova

Kia Motors Kosova shpall konkurs për 2 mekanik me përvoj pune dhe 2 ndihmës mekanik.   Të interesuarit të lajmerohen në vendin e punës ose të kontaktojnë në numrin: 045121001.   Lokacioni: Parku i Biznesit në Drenas   Konkursi është i hapur deri më datën:31.12.2023

0

Zelensky: Kemi informacione se Rusia po planifikon të nisë një luftë në Ballkan

Presidenti i Ukrainas, Volodymyr Zelensky, ka thënë se Ukraina ka informata se Rusia është duke tentuar të nxisë një luftë të re në Ballkan.   Zelensky, po ashtu, ka bërë thirrje që t’i kushtohet vëmendje më e madhe Ballkanit pasi që Rusia po planifikon të nisë një luftë për ta larguar vëmendjen nga Ukraina.   […]

[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” qt_negative=”true” qt_container=”true” css=”.vc_custom_1486427545486{padding-top: 40px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: #242530 !important;}”][vc_column]
Upcoming shows

[/vc_column][/vc_row][vc_row qt_container=”true”][vc_column]

Blog HighlightsFeatured posts


[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row qt_container=”true”][vc_column]

Video story
[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” parallax_image=”3494″ parallax_speed_bg=”1.3″ css_animation=”fadeInUp” qt_negative=”true” qt_container=”true” css=”.vc_custom_1521583201785{background-position: center;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column]

Music Chart

 • Chart track

  1

  1

  Moj Dashni

  Butrint Imeri

 • Chart track

  2

  2

  Sot

  Elgit Doda ft. Ermal Fejzullahu

 • Chart track

  3

  3

  DASHNI E JONA

  2 Ton

Toplista


[/vc_column][/vc_row][vc_row qt_container=”true”][vc_column]
Emisioni N'radhë

Emisioni Argëtues-Shpërblyes

Telefono dhe fito!

11:00 11:55


Zgjedh ditën


Traffic Report

06:30E Hënë

06:30E Hënë

Emisioni "Traffic Report" pranon dhe transmeton çdo ditë njoftimet tuaja, nga ora 08:00 – 17:30.

Më shumë

PROGRAMI I MËNGJESIT

08:00E Hënë

08:00E Hënë

Për ngjarjet më të rëndësishme aktuale, saktë dhe drejt, në kohë reale, do të informoheni çdo ditë nga ora 08:00 deri në orën 09:30, në "Programin e Mëngjesit”, me moderatorin Armend Preteni.

Më shumë

11:00E Hënë

Emisioni aktualisht drejtohet nga moderatori Xhemajl Berisha.

Më shumë

RITME RINORE

13:30E Hënë

13:30E Hënë

Informohuni për më të rejat nga estrada shqiptare dhe ajo e huaj.

Më shumë

NJË KËNGË PËR TY

16:00E Hënë

16:00E Hënë

Ky emision aktualisht drejtohet nga Luljeta Krasniqi, e cila për një kohë do ta zëvendësojë autoren Luziana Tahiri.

Më shumë

Traffic Report

06:30E Martë

06:30E Martë

Emisioni "Traffic Report" pranon dhe transmeton çdo ditë njoftimet tuaja, nga ora 08:00 – 17:30.

Më shumë

PROGRAMI I MËNGJESIT

08:00E Martë

08:00E Martë

Për ngjarjet më të rëndësishme aktuale, saktë dhe drejt, në kohë reale, do të informoheni çdo ditë nga ora 08:00 deri në orën 09:30, në "Programin e Mëngjesit”, me moderatorin Armend Preteni.

Më shumë

11:00E Martë

Emisioni aktualisht drejtohet nga moderatori Xhemajl Berisha.

Më shumë

13:00E Martë

Folklori shqiptar shërben për ruajtjen e kulturës dhe të traditës shqiptare.

Më shumë

NJË KËNGË PËR TY

16:00E Martë

16:00E Martë

Ky emision aktualisht drejtohet nga Luljeta Krasniqi, e cila për një kohë do ta zëvendësojë autoren Luziana Tahiri.

Më shumë

OnAir2 Home

00:00E Mërkurë

00:00E Mërkurë

[vc_row full_width="stretch_row"][vc_column][qt-slideshow quantity="5"][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width="stretch_row" qt_negative="true" [...]

Më shumë

Traffic Report

06:30E Mërkurë

06:30E Mërkurë

Emisioni "Traffic Report" pranon dhe transmeton çdo ditë njoftimet tuaja, nga ora 08:00 – 17:30.

Më shumë

PROGRAMI I MËNGJESIT

08:00E Mërkurë

08:00E Mërkurë

Për ngjarjet më të rëndësishme aktuale, saktë dhe drejt, në kohë reale, do të informoheni çdo ditë nga ora 08:00 deri në orën 09:30, në "Programin e Mëngjesit”, me moderatorin Armend Preteni.

Më shumë

11:00E Mërkurë

Emisioni aktualisht drejtohet nga moderatori Xhemajl Berisha.

Më shumë

RITME RINORE

13:30E Mërkurë

13:30E Mërkurë

Informohuni për më të rejat nga estrada shqiptare dhe ajo e huaj.

Më shumë

NJË KËNGË PËR TY

16:00E Mërkurë

16:00E Mërkurë

Ky emision aktualisht drejtohet nga Luljeta Krasniqi, e cila për një kohë do ta zëvendësojë autoren Luziana Tahiri.

Më shumë

Traffic Report

06:30E Enjte

06:30E Enjte

Emisioni "Traffic Report" pranon dhe transmeton çdo ditë njoftimet tuaja, nga ora 08:00 – 17:30.

Më shumë

PROGRAMI I MËNGJESIT

08:00E Enjte

08:00E Enjte

Për ngjarjet më të rëndësishme aktuale, saktë dhe drejt, në kohë reale, do të informoheni çdo ditë nga ora 08:00 deri në orën 09:30, në "Programin e Mëngjesit”, me moderatorin Armend Preteni.

Më shumë

11:00E Enjte

Emisioni aktualisht drejtohet nga moderatori Xhemajl Berisha.

Më shumë

RITME RINORE

13:30E Enjte

13:30E Enjte

Informohuni për më të rejat nga estrada shqiptare dhe ajo e huaj.

Më shumë

NJË KËNGË PËR TY

16:00E Enjte

16:00E Enjte

Ky emision aktualisht drejtohet nga Luljeta Krasniqi, e cila për një kohë do ta zëvendësojë autoren Luziana Tahiri.

Më shumë

Traffic Report

06:30E Premte

06:30E Premte

Emisioni "Traffic Report" pranon dhe transmeton çdo ditë njoftimet tuaja, nga ora 08:00 – 17:30.

Më shumë

PROGRAMI I MËNGJESIT

08:00E Premte

08:00E Premte

Për ngjarjet më të rëndësishme aktuale, saktë dhe drejt, në kohë reale, do të informoheni çdo ditë nga ora 08:00 deri në orën 09:30, në "Programin e Mëngjesit”, me moderatorin Armend Preteni.

Më shumë

11:00E Premte

Emisioni aktualisht drejtohet nga moderatori Xhemajl Berisha.

Më shumë

RITME RINORE

13:30E Premte

13:30E Premte

Informohuni për më të rejat nga estrada shqiptare dhe ajo e huaj.

Më shumë

SPËRNDRITJE

16:00E Premte

16:00E Premte

Emisioni “Spërndritje”, i autorit Mentor HAJRIZI, është ideuar me qëllimin që të përhapë dije e kulturë, që ta sqarojë, që ta ndriçojë një çështje gjuhësore, letrare, didaktike, kulturore e arti, që ta tregojë rrugën e drejtë ose ta zbulojë të vërtetën.

Më shumë

[/vc_column][/vc_row]