N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

12:00 17:00

Emisioni Tani

12:00 17:00

Emisioni n'radhë

17:00 21:00


“One in a Million” kënga më e re nga Bebe Rexha dhe David Guetta

Shkruar nga më 27 Shtator, 2023

Artistët e njohur, Bebe Rexha dhe David Guetta, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“One in a Million” mban titullin kënga, përcjell CFM.

Teksti i këngës u shkrua nga dy artistët./CFM/


Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *