N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

RITME RINORE

13:30 14:00

Emisioni Tani

RITME RINORE

13:30 14:00

Emisioni n'radhë


Dhurata Dora publikon këngën e paralajmeruar “Sheqer”

Shkruar nga më 24 Prill, 2024

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Sheqer”.

 

Ky projekt nga këngëtarja është shoqëruara edhe me videoklip, ku pjesë e secilit është edhe blogerja e njohur, Festa Qoqaj.

 

Dhurata Dora është një këngëtare e pëlqyer nga publikun dhe këngët e saj gjithmonë janë mirëpritur. përcjell /Capital FM/


Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *