N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

23:40 23:55

Emisioni Tani

23:40 23:55

Emisioni n'radhë

23:40 23:55


Kënga e re nga Butrint Imeri “Psikopat”

Shkruar nga më 16 Maj, 2024

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor  “Psikopat”.

 

Teksti i këngës është shkruar nga vet artisti, ndërsa video është realizuat nga Sekuence, përcjell 92.1 Capital FM.

 

“Psikopat” tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe padyshim se do të pëlqehet nga publiku.

 


Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *