N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

RITME RINORE

13:30 14:00

Emisioni Tani

RITME RINORE

13:30 14:00

Emisioni n'radhë

RITME RINORE

13:30 14:00


“Let’s Do It – Ta Pastrojmë Kosovën” organizon aksion masiv për pastrimin e kryeqytetit

Shkruar nga më 25 Tetor, 2023

Të shtunën me datën 28 tetor 2023, “Let’s Do It – Ta Pastrojmë Kosovën” në bashkëpunim me Ekipin Monitorues Ndërlidhës të KFOR-it K8 dhe mbështetjen e Komunës së Prishtinës, ka organizuar aksion masiv për pastrimin e Prishtinës.

Takimi do të mbahet në sheshin “Zahir Pajaziti” në orën 10:00.Ky është momenti për të treguar dashurinë ndaj qytetit tonë dhe mjedisit ku jetojmë! Çdo ndihmë dhe pjesëmarrje janë tejet të çmuara!”, thuhet në njoftim, përcjell, /CFM/.

 


Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *