N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

23:40 23:55

Emisioni Tani

23:40 23:55

Emisioni n'radhë

23:40 23:55


NRG Band dhe Nora Istrefi lanësojnë projektin “A ke gjet tjetër”

Shkruar nga më 23 Tetor, 2023

Grupi i mirënjohur shqiptar, NRG Band, ka lansuar bashkëpunimin e ri me këngëtaren e njohur, Nora Isrefi, me titull  “A ke gjet tjetër”.

 

Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale për të cilën u përkujdes “FullMoon Production”  me regji të The Claud, përcjell,/CFM/.

 

Po ashtu, edhe në vitin 2022 ata sollën këngën “Ki me lyo me m’pa” që deri më tani ka grumbulluar mbi 15 milionë klikime në YouTube./CAPITAL FM/.


Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *