N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

Emisioni Tani

Emisioni n'radhë

18:00 19:00


Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin e ri

Shkruar nga më 13 Shtator, 2023

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, ka realizuar një projektin të ri muzikor.

“Xhane, xhane” titullohet kënga e re, e cila do të vijë   bashkëpunim dhe do të lansohet më 15 shtator.

Kujtojmë se dueti me Elinel, “A mke dashtë” është  projekti i fundit i publikuar nga Dafina./CFM/


Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *