N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

Emisioni Tani

Emisioni n'radhë

18:00 19:00


“Xhane, Xhane” kënga më e re nga Dafina Zeqiri, Klajdi Haruni dhe Bruno

Shkruar nga më 18 Shtator, 2023

Artistët e njohur, Dafina Zeqiri, Klajdi Haruni dhe Bruno, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Xhane, Xhane” mban titullin kënga, përcjell CFM.

Teksti i këngës u shkrua nga Dafina, reperi Elinel dhe 3dots./CFM/


Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *