N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

12:00 17:00

Emisioni Tani

12:00 17:00

Emisioni n'radhë

17:00 21:00


Sulmohet këngëtarja shqiptare Ava Max

Shkruar nga më 21 Qershor, 2023

Pak ditë,nga ngjarja kur këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, u sulmua nga një person gjatë koncertit të saj në New York.

Një ndodhi e  shëmtuar në koncert i ka ndodhur edhe artistes tjetër shqiptare ,Ava Max.

Derisa ajo po performonte para fansave të saj në San Diego, një fans është ngjitur pa leje në skenë dhe e ka goditur atë në fytyrë.

Burri në fjalë është nxjerrë nga skena, gjersa këngëtarja ka vazhduar interpretimin e saj./Capital FM/

 

 

 


Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *