N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

Emisioni Tani

Emisioni n'radhë


Urime për Vitin e Ri

Shkruar nga më 31 Dhjetor, 2023

Me rastin e ndërrimit të motmoteve, aksionarët e radios 92.1 Capital FM, urojnë nga zemra për të gjithë dëgjuesit me shpresën se do të jetë një vit i mbushur me shëndet, me lumturi, me dashuri dhe me çaste të paharrueshme për ju dhe për familjet tuaja.
Puntorëve tanë të mrekullueshëm në këtë radio stacion, ju urojmë punë të mbarë në vitin e ri.
Gëzuar Vitin e Ri 2024!

Mendimet e lexuesve

Përgjigje

Email adresa nuk publikohet. Hapsirat e domosdoshme *