N'sfond

Title

Artist

Emisioni Tani

23:40 23:55

Emisioni Tani

23:40 23:55

Emisioni n'radhë

23:40 23:55


Transferimet

Manchester City ka njoftuar afrimin e sulmuesit e Jeremy Doku nga Rennes, me belgun që ka nënshkruar një marrëveshje pesëvjeçare. Anësori 21-vjeçar bëhet nënshkrimi i tretë i kampionëve evropian këtë verë, pas dyshes kroate Mateo Kovacic dhe Josko Gvardiol. Doku luan në të dy krahët e sulmit dhe llogariti prej të rinjve më të mirë […]

Milani thuhet se ka rënë dakord për transferimin e Junior Messias te Genoa në një marrëveshje me vlerë totale prej tre milionë eurosh dhe ai sot (e premte) po kryen testet mjekësore. Sulmuesi anësor nuk është pjesë e planeve të trajnerit Stefano Pioli për këtë sezon dhe gjithashtu ishte lidhur me një lëvizje shumë më […]

Thomas Meunier ka vendosur të largohet nga Borussia Dortmund gjatë afatit kalimtar veror. Mbrojtësi i djathtë belg ka tre vjet që është pjesë e klubit gjerman dhe dëshiron të ndryshojë ambient. Juventusi ka bërë përpjekje për të nënshkruar me të, por belgu nuk është i gatshëm të transferohet në Itali. Zonja e Vjetër po e […]

Mirlind Daku ka pak gjasa që të qëndrojë tek Osijek pas sezonës shumë të mirë të tij si huazim te Mura. Njëri nga katër klubet gjigante të Turqisë, Trabzonspor është aktivizuar për Dakun, shkruajnë mediat turke. Nenad Bjelica, trajneri i ri i klubit, ka punuar më parë me Dakun, pikërisht në Osijek. Lojtari ka kontratë […]